Mesaj gönder
Evde > Ürünler > Dişli Genleşme Derzi >
Vidalı Dişli Genleşme Derzi İç Yapıştırıcı Katmanı Birleşik Dikişsiz NBR Malzemesi

Vidalı Dişli Genleşme Derzi İç Yapıştırıcı Katmanı Birleşik Dikişsiz NBR Malzemesi

503 Service Temporarily Unavailable 503 Service Temporarily Unavailable nginx

rubber flexible connector

Menşe yeri:

Çin

Marka adı:

JINGNING

Sertifika:

CE

Model numarası:

RLJS

Bizimle İletişim

Bir İndirim İste
Ürün Detayları
boyut:
1/2 "~ 3"
Kauçuk Malzeme:
EPDM , NBR
şekil:
Eşit
kullanım:
Su, Petrol, Gaz
Sıcaklık:
-20 ~ 110 ℃
Şirket türü:
Fabrika
Ölçek:
PED 2014/68 / AB
Ürün adı:
Esnek Kauçuk Bağlantı
Ödeme ve Gönderim Koşulları
Min sipariş miktarı
1
Ambalaj bilgileri
karton veya ahşap
Ürün Tanımı

Yüksek kaliteli esnek bağlantı birliği tipi dişli kauçuk genleşme derzi

Dişli birleşik kauçuk genleşme derzi Avantajı:

 
A: 15 dakika çinko kaplama, yüksek basınç dayanımı, yüksek sıcaklık dayanımı, yağ direnci, aşınma direnci, korozyon direnci, asit ve alkali direnci.

B: Pompa, vana, yangın söndürme ekipmanı, büyük titreşimli boru, sık sık sıcak ve soğuk değişen borularla bağlantı kurunuz.

C: Yüzde kırk yedi doğal kauçuk içeriği, yaşlanmadan 15 yıl süreyle kullanıma devam edebilir.

 

Esnek bağlantı, kauçuk genleşme derzi, kauçuk esnek bağlantı, boru genleşme derzi, yumuşak kauçuk bağlantı vb. Olarak da bilinen vida dişi kauçuk Esnek Genleşme Derzi.

Yurt dışından ileri teknolojiyi tanıtıyoruz ve bunu Çin üretim tecrübesiyle birleştiriyoruz.İmalat işleminde, iç taraf yüksek basınca dayanır;naylon kord kumaşları ve iç lastik daha iyi bir araya getirilir ve normal esnek kauçuk bağlantıdan daha yüksek basınç altında çalışabilir.Özellikleri, iç yapışkan tabakanın mükemmel bir şekilde birleşmiş, parlak, temiz ve kesintisiz olmasıdır;etiket vulkanizasyon sürecini benimser, ürünle mükemmel uyum sağlar.

Vidalı Dişli Genleşme Derzi İç Yapıştırıcı Katmanı Birleşik Dikişsiz NBR Malzemesi 0

 

 

Vidalı Dişli Genleşme Derzi İç Yapıştırıcı Katmanı Birleşik Dikişsiz NBR Malzemesi 1

 

 

Yüksek titreşim emme kabiliyeti için EPDM Diş-Bağlantı genleşme derzi DN15-DN80 özelleştirilebilir.

Yüksek titreşim emme yeteneği için EPDM Diş-Bağlantı genleşme derzi yüzey ve bitmiş ürünlerin işlenmesi ve muayenesinden sonra.

 

Vida dişi kauçuk mafsal, metal boruların yumuşak eklemidir ve iç lastik, naylon kord bezi, dış kauçuk bileşik kauçuk top ve metal bindirmeli bağlantı flanşlarından oluşur.Ürün, yüksek basınca dayanabilir, iyi esnekliği koruyabilir, boru sapmasını dengelemek için büyük yer değiştirmeye sahip olabilir, titreşimi emebilir ve daha az ses çıkarabilir ve kolay kurulum vb.

Vida dişi kauçuk mafsal, su temini, drenaj, sirkülasyon suyu, HVAC, yangından korunma, kağıt yapımı, eczane, petrol kimya endüstrisi, gemi boru sistemi, su pompası, kompresör ve fan vb. - 15 ° C ila 115 ° C arası hava aralıklarını, basınçlı hava, su, deniz suyu, yağ, asit ve alkali vb. taşımak için kullanılır. Özel tip, - 30 ° C ila 250 ° aralığındaki ortamları taşımak için kullanılır. C yukarıda, yağ veya güçlü alkali, güçlü asit ve katı malzeme.

Sorgularınızı doğrudan bize gönderin.

Gizlilik Politikası Çin İyi Kalite Tek Küre Kauçuk Genleşme Derzi Tedarikçi. Telif hakkı © 2019-2024 rubberexpansion-joint.com . Her hakkı saklıdır.