Mesaj gönder
Haberler
Evde > Haberler > Company news about Kauçuk genleşme derzleri neden patlar?
Etkinlikler
Bizimle İletişim
Şimdi İletişime Geçin

Kauçuk genleşme derzleri neden patlar?

2019-11-28

Son şirket haberleri Kauçuk genleşme derzleri neden patlar?

Kauçuk kompansatörlerin patlamasına neden olabilecek birçok sebep vardır.Tek tek kontrol edelim.
İlk olarak, boru hattındaki basınç çok yüksek.Genel olarak, kauçuk genleşme derzlerinin dayanabileceği maksimum basınç, PN10 kauçuk genleşme derzleri için 2.0Mpa'dır.Basınç çok yüksek ise yüksek basınca dayanıklı kauçuk genleşme derzleri kullanılmalıdır.PN16 (PN25 için 4.5Mpa) lastik genleşme derzleri için çalışma basıncı 3.0MPa olabilir.Bu nedenle, tasarımcı, lastik genleşme derzlerini, kurulum için karşılık gelen basınçla tasarlamalıdır. JINGNING kauçuk genleşme derzleri, basınç standardının ötesinde tasarlanmıştır.Örneğin, DN100 kauçuk genleşme derzlerimiz 8.0Mpa'da iyi çalışabilir.
İkincisi, düşük kaliteli kauçuk malzemelerden üretilen kauçuk genleşme derzleri patlamaya neden olabilir.Dış mekanda kurulan kauçuk genleşme derzleri yüksek sıcaklıktan, ozon yağından ve asit ve alkali ortamlardan korunmalı, yağmur, yağmur ve rüzgara maruz kalması kesinlikle yasaktır.Bu durumda, kauçuk malzeme iyi olmalıdır, örneğin: neopren, EPDM, silikon kauçuk, flor kauçuk ve diğer formüller.İyi kauçuk kullanımı, kauçuğun ömrünü uzatabilir. Kauçuk formülümüz, kauçuk genleşme derzlerinin kullanımına uygun olarak özel olarak tasarlanmış ve test edilmiştir.
Diğer neden bir üretim süreci sorunudur. Kauçuk genleşme derzleri iç parçalardan, özellikle Mekanik kalıbın neden olduğu çatlaktan patlar. Ama biz JINGNING, kauçuk genleşme derzlerinin içini işlemek için dahili şişirme (basınçlı hava) kullanırız. Kazanır. Kauçuk üzerinde çatlak bırakmaz. Bu sayede patlama risklerinin önüne geçebiliriz.
JINGNING kauçuk genleşme derzlerimiz size daha fazla kolaylık getirsin ve boru hattınızın güvenli bağlantısını sağlasın.

Sorgularınızı doğrudan bize gönderin.

Gizlilik Politikası Çin İyi Kalite Tek Küre Kauçuk Genleşme Derzi Tedarikçi. Telif hakkı © 2019-2024 rubberexpansion-joint.com . Her hakkı saklıdır.