Mesaj gönder
Haberler
Evde > Haberler > Company news about Tek küre konsantrik indirgeyen kauçuk eklemin performansı ve uygulaması
Etkinlikler
Bizimle İletişim
Şimdi İletişime Geçin

Tek küre konsantrik indirgeyen kauçuk eklemin performansı ve uygulaması

2021-01-25

Son şirket haberleri Tek küre konsantrik indirgeyen kauçuk eklemin performansı ve uygulaması

Metal boruların bağlantısında farklı çaplar problemini çözmenin yanı sıra, tek küre konsantrik azaltıcı kauçuk mafsal, küresel yapısı sayesinde güçlü titreşim emme kapasitesi, bariz şok emme etkisi ve sıkıştırma ve isyan direncinde esneklik avantajlarına sahiptir. .

Tek küre konsantrik indirgeyici kauçuk mafsal, esas olarak pompa vanası çıkışının ve dış borunun boyut olarak farklı olduğu veya boru kalınlığının ortamın akışına göre değiştirilmesi gereken boru sistemlerinde kullanılır ve ayrıca akışın gerçekleştirilebilmesi için değiştirildiği yerde de kullanılacaktır.Farklı boyutlardaki borular, daha küçük boru çaplarına sahip boru bağlantılarını gerçekleştirmek için düz bir hatta bağlanabilir.

Tek küre konsantrik indirgeme kauçuk mafsal, metal borular için esnek bir bağlantı cihazıdır.Tek küre konsantrik indirgeyici kauçuk mafsalın birçok modeli ve spesifikasyonu vardır.Tek küre konsantrik indirgeyen kauçuk mafsal, zamanın gelişme trendine uygundur ve CJ / T208-2005 standardına uygundur, Teknisyenler ile sürekli teknik araştırma ve geliştirmeden sonra, bir küre tek bir küredir ve iki uç nominal çaplara sahiptir. Daha sonra teknisyenler tarafından su ve kanalizasyonun taşınması için sürekli sarma ve basınç testi süreçleriyle oluşturulan eş merkezli ve farklı çaplı kalıplar Yağ, vb. gibi ortamlar için tek küre konsantrik indirgeyici kauçuk bağlantılar

Farklı malzemelere göre asit direnci, alkali direnci, korozyon direnci, yağ direnci, yüksek sıcaklık direnci, radyasyon direnci, aşınma direnci ve yaşlanma direnci gibi çeşitli çeşitlerde yapılabilir ve çeşitli ortam ve ortamlara uyarlanabilir.Esas olarak boru hattı veya ekipmanın titreşimini ve gürültüsünü azaltma, boru hattı veya ekipmanın normal çalışmasını koruma ve ekipman veya boru hattının hizmet ömrünü iyileştirme rolünü oynar.Özellikleri nedeniyle boru amortisörü olarak da adlandırılır.Tek küre konsantrik azaltıcı kauçuk mafsal boyut olarak küçüktür, hafiftir, kurulumu ve bakımı kolaydır ve boru hattı ekipmanının titreşiminden veya kurulumdan sonra termal genleşme ve daralmadan kaynaklanan eksenel ve yanal açısal yer değiştirmeyi absorbe edebilir.Titreşim ve gürültü azaltma etkisi iyidir.Konsantrik indirgeyici kauçuk bağlantılar, ortamın yüksek sıcaklık, asit, alkali ve yağ direnci ortamında küreyi aşındırmasını etkili bir şekilde önler ve hizmet ömrünü uzatır.Kimya sanayi, inşaat, su temini, drenaj, petrol, hafif ve ağır sanayi, soğutma, sanitasyon, sıhhi tesisat, yangından korunma ve elektrik enerjisi gibi temel projelerde yaygın olarak kullanılmaktadır.

Sorgularınızı doğrudan bize gönderin.

Gizlilik Politikası Çin İyi Kalite Tek Küre Kauçuk Genleşme Derzi Tedarikçi. Telif hakkı © 2019-2024 rubberexpansion-joint.com . Her hakkı saklıdır.