Mesaj gönder
Haberler
Evde > Haberler > Company news about Çift flanşlı kuvvet aktarım bağlantısının tanıtımı ve uygulaması
Etkinlikler
Bizimle İletişim
Şimdi İletişime Geçin

Çift flanşlı kuvvet aktarım bağlantısının tanıtımı ve uygulaması

2022-03-30

Son şirket haberleri Çift flanşlı kuvvet aktarım bağlantısının tanıtımı ve uygulaması

Kuvvet iletim eklemi, pompaları, valfleri ve diğer ekipmanları boru hatlarına bağlayan yeni bir üründür.Birbirlerine tam civatalarla bağlanarak bir bütün olmaları ve belirli bir miktarda hareket etmelerini sağlar.Bu sayede kurulum ve bakım sırasında yerinde kurulum boyutuna göre ayarlanabilmekte ve çalışma sırasında eksenel itme tüm boru hattına geri iletebilmektedir.Bu sadece iş verimliliğini artırmakla kalmaz, aynı zamanda pompalar, valfler ve diğer ekipmanlar için belirli bir koruyucu rol oynar.

Çift flanşlı gevşek manşonlu kuvvet aktarma eklemi, deniz suyu, tatlı su, sıcak ve soğuk su, içme suyu, evsel kanalizasyon, ham petrol, akaryakıt, yağlama yağı, ürün yağı, hava, gaz, buhar ve granüler tozun taşınması için uygundur. sıcaklık 250 ℃'den yüksek değil.Bu nedenle, çift flanşlı gevşek manşonlu kuvvet iletim eklemi, metalurji, çelik, çimento ve diğer endüstrilerde termik enerji üretimi ve malzeme taşıma ve harmanlama sistemlerinin kömür taşıma, toz haline getirme ve kül boşaltma sistemlerinde yaygın olarak kullanılmaktadır.Kömür değirmeninin çıkış borusu, kaba ve ince toz ayırıcının giriş borusu, birincil hava borusunun dirseği, toz haline getirilmiş kömür borusu, toz giderme borusu, kül düşürme borusu, cüruf boşaltma borusu, kireçtaşı dağıtıcısı vb.

Sorgularınızı doğrudan bize gönderin.

Gizlilik Politikası Çin İyi Kalite Tek Küre Kauçuk Genleşme Derzi Tedarikçi. Telif hakkı © 2019-2024 rubberexpansion-joint.com . Her hakkı saklıdır.